Mužské zdraví (potence) a věk

O tom, že potence závisí od věku člověka, je známo všem. Ve 20 letech mladé kluky chtějí mít sex po celý den. Ale ve 30 letech v životě se více – méně vše mění. Ve 40 letech, muž je připraven udělat hodně, ale nemá dostatek zkušeností a síly.

Slaba erekce

U mužů po 50 letech věku tělo začne procházet změnami: buňky nejsou tak rychle aktualizovány a je snížená hladina testosteronu. Ano, mužská touha zůstává stejná, ale abyste byli vědomi, začnete trávit  mnohem více energie a úsilí.

S cílem pomoci mužům nad 50, lékárníky nabízejí léky Levitra, které lze koupit v každé lékárně. To přispěje k posílení erekce u mužů při pohlavním styku, a bude dávat více emocí a navazovat nové zkušenosti.

Věk a potence

Věk není jediným ukazatelem věku v cestovním pasu. On  ukazuje celkové zhoršení těla. Jsou chvíle, kdy muž ve 55 let je schopen toho udělat více než 30 – letý chlapec. Z tohoto důvodu lék je používaný pro stanovení biologické úrovni mužského výkonu.

Biologický věk lze určit pomocí speciálních testů..

  • Výkonnost kardiovaskulárního systému,
  • Respirační,
  • Emoční,
  • Nervózní,
  • Rychlost reakce,
  • Hladina cholesterolu v krvi.

Jsou-li všechny orgány v dobrém stavu, biologický věk může být mnohem méně reálný. V případě, že tělo funguje jako hodiny, ale spokojenost je nízká, je možné, že takový člověk ještě neměl vrchol sexuální aktivity. Naopak, pokud budete hrát s vaším zdravím a spokojenost bude vysoká, tak není vyloučeno, nadhodnocení vašich sil.

Je dobré vědět

Mužské tělo jako ženské je vázáno na hormonální změny, poruchy nervů, psychických problémů. Podle mnoha vědců, bylo zjištěno, že ve 40 letech erektilní dysfunkce je spojena více s myšlením, a teprve potom, s fyzickým zdravím. Při psychologických problémech je třeba koupit Cialis. To pomůže zapomenout na problémy s potencí a dá větší důvěru k partnerovi.

Kromě toho existují psychické problémy a jiní: zachování současného neaktivního sexuálního života po 30 letech, opakované STIs. Tyto problémy zhoršují spermatogenezi a tvorbu spermií.

Avšak v případech, kdy problém s potencí se projevil, člověk by neměl je řešit sám.. Bude  rozumnější se poradit s lékařem-andrologem nebo urologem, který bude vybírat vhodnou léčbu, s přihlédnutím k problémům, indikace a kontraindikace. Uvědomte si, že neexistují žádné léky, které léčí, ale ne zmrzačí. A pokud lidé mají kardiovaskulární choroby, tak k nim je zvláštní přístup.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *